Forthcoming Fixtures

Filter Fixtures:
By Month
By Comp

Saturday 25th March 2017
Premier Division
Atherton Colls v Ashton Athletic (15:00)
Barnoldswick Tn v Congleton Town (15:00)
Bootle v Runcorn Linnets (15:00)
Irlam v Maine Road (15:00)
Nelson v Hanley Town (15:00)
Padiham v 1874 Northwich (15:00)
Runcorn Town v New Mills (15:00)
West Did & Chor v Abbey Hey (15:00)
Winsford United v Squires Gate (15:00)

 

Saturday 25th March 2017
First Division
AFC Blackpool v FC Oswestry (15:00)
Atherton LR v Lith REMYCA (15:00)
Daisy Hill v Charnock Rich (15:00)
Eccleshall v Carlisle City (15:00)
Holker OB v Alsager Town (15:00)
Prestwich Heys v Ashton Town (15:00)
Sandbach v Chadderton (15:00)
Whitchurch Alp v Silsden (15:00)
Widnes v Cheadle Town (15:00)

 

Monday 27th March 2017
Premier Division
Maine Road v Padiham (19:45)
Winsford United v Irlam (19:45)

 

Monday 27th March 2017
First Division
Daisy Hill v Whitchurch Alp (19:45)
Widnes v Prestwich Heys (19:45)
Played at Barnton

 

Tuesday 28th March 2017
Premier Division
Ashton Athletic v 1874 Northwich (19:45)
Hanley Town v Barnton (19:45)
West Did & Chor v Barnoldswick Tn (19:45)

 

Tuesday 28th March 2017
First Division
Alsager Town v Chadderton (19:45)
Ashton Town v Holker OB (19:45)
Silsden v Stockport Town (19:45)

 

Tuesday 28th March 2017
Liverpool Senior Cup SF
Bootle v Prescot Cables (19:45)
Southport v Lith REMYCA (19:45)

 

Wednesday 29th March 2017
Premier Division
AFC Darwen v Runcorn Town (19:45)
AFC Liverpool v Nelson (19:45)
New Mills v Abbey Hey (19:45)

 

Wednesday 29th March 2017
First Division
Bacup Borough v Widnes (20:00)
Charnock Rich v Prestwich Heys (19:45)
City of Lpool v Eccleshall (20:00)

 

Friday 31st March 2017
Premier Division
Maine Road v West Did & Chor (19:45)

 

Saturday 1st April 2017
Premier Division
1874 Northwich v Bootle (15:00)
AFC Darwen v Winsford United (15:00)
Atherton Colls v Runcorn Linnets (15:00)
Barnoldswick Tn v Hanley Town (15:00)
Cammell Laird v AFC Liverpool (15:00)
Congleton Town v Ashton Athletic (15:00)
Irlam v Barnton (15:00)
Padiham v New Mills (15:00)
Runcorn Town v Nelson (15:00)

 

Saturday 1st April 2017
First Division
AFC Blackpool v Widnes (15:00)
Alsager Town v Charnock Rich (15:00)
Ashton Town v Sandbach (15:00)
Bacup Borough v Stockport Town (15:00)
Carlisle City v Whitchurch Alp (15:00)
City of Lpool v Cheadle Town (15:00)
Eccleshall v Daisy Hill (15:00)
Holker OB v FC Oswestry (15:00)
Lith REMYCA v Silsden (15:00)
Prestwich Heys v Chadderton (15:00)
St Helens Town v Atherton LR (15:00)
Played at Prescot Cables

 

Monday 3rd April 2017
Premier Division
Winsford United v Bootle (19:45)

 

Monday 3rd April 2017
First Division
Daisy Hill v Alsager Town (19:45)
Widnes v Ashton Town (19:45)

 

Tuesday 4th April 2017
Premier Division
Barnoldswick Tn v Atherton Colls (19:45)
Nelson v Irlam (19:45)

 

Tuesday 4th April 2017
First Division
Atherton LR v Stockport Town (19:45)
Chadderton v Charnock Rich (19:45)
City of Lpool v Carlisle City (20:00)
Holker OB v Bacup Borough (19:45)
Sandbach v Lith REMYCA (19:45)

 

Tuesday 4th April 2017
Lancashire Challenge Trophy Final
Ashton Athletic v Radcliffe Boro (19:45)
Played at The Macron Stadium

 

Wednesday 5th April 2017
Premier Division
Padiham v West Did & Chor (19:45)

 

Wednesday 5th April 2017
First Division
Eccleshall v Silsden (20:00)
Prestwich Heys v Cheadle Town (19:45)

 

Thursday 6th April 2017
The Macron Cup SF 1st Leg
Barnoldswick Tn v Bootle (20:00)
City of Lpool v Chadderton (19:45)

 

Thursday 6th April 2017
Premier Division
New Mills v Nelson (19:45)

 

Thursday 6th April 2017
First Division
Ashton Town v Daisy Hill (19:45)
St Helens Town v Whitchurch Alp (19:45)
Played at Prescot Cables

 

Friday 7th April 2017
Premier Division
AFC Liverpool v Atherton Colls (19:45)

 

Saturday 8th April 2017
Premier Division
Abbey Hey v 1874 Northwich (15:00)
AFC Darwen v Runcorn Linnets (15:00)
Barnton v Barnoldswick Tn (15:00)
Hanley Town v Padiham (15:00)
Irlam v Ashton Athletic (15:00)
Nelson v Cammell Laird (15:00)
Squires Gate v Congleton Town (15:00)
Winsford United v Runcorn Town (15:00)

 

Saturday 8th April 2017
First Division
Alsager Town v City of Lpool (15:00)
Ashton Town v Bacup Borough (15:00)
Atherton LR v Prestwich Heys (15:00)
Charnock Rich v Daisy Hill (15:00)
Cheadle Town v AFC Blackpool (15:00)
FC Oswestry v Chadderton (15:00)
Sandbach v Carlisle City (15:00)
Silsden v Eccleshall (15:00)
Whitchurch Alp v Holker OB (15:00)
Widnes v St Helens Town (15:00)

 

Monday 10th April 2017
Premier Division
Atherton Colls v Winsford United (19:45)
Barnton v Abbey Hey (19:45)

 

Monday 10th April 2017
First Division
Daisy Hill v FC Oswestry (19:45)

 

Tuesday 11th April 2017
Premier Division
1874 Northwich v Maine Road (19:45)
Ashton Athletic v Runcorn Town (19:45)
Bootle v Barnoldswick Tn (20:00)
New Mills v Irlam (19:45)

 

Tuesday 11th April 2017
First Division
Ashton Town v Whitchurch Alp (19:45)
Carlisle City v Alsager Town (20:00)
Chadderton v St Helens Town (19:45)
Charnock Rich v Holker OB (19:45)
Sandbach v Eccleshall (19:45)
Widnes v Silsden (19:45)

 

Wednesday 12th April 2017
Premier Division
AFC Darwen v Padiham (19:45)

 

Wednesday 12th April 2017
First Division
Bacup Borough v Prestwich Heys (20:00)
Daisy Hill v Atherton LR (19:45)

 

Thursday 13th April 2017
The Macron Cup SF 2nd Leg
Bootle v Barnoldswick Tn (20:00)

 

Thursday 13th April 2017
Premier Division
Ashton Athletic v Abbey Hey (19:45)

 

Friday 14th April 2017
First Division
St Helens Town v City of Lpool (15:00)
Played at Prescot Cables
Stockport Town v Cheadle Town (13:00)

 

Saturday 15th April 2017
Premier Division
1874 Northwich v Atherton Colls (15:00)
AFC Darwen v Hanley Town (15:00)
Barnoldswick Tn v West Did & Chor (15:00)
Bootle v Nelson (15:00)
Cammell Laird v New Mills (15:00)
Congleton Town v Irlam (15:00)
Runcorn Linnets v Maine Road (15:00)

 

Saturday 15th April 2017
First Division
AFC Blackpool v Atherton LR (15:00)
Bacup Borough v Whitchurch Alp (15:00)
Carlisle City v Chadderton (15:00)
Holker OB v Silsden (15:00)
Lith REMYCA v Alsager Town (15:00)
Prestwich Heys v Charnock Rich (15:00)
Sandbach v FC Oswestry (15:00)
Widnes v Eccleshall (15:00)